Author Topic: Номерология  (Read 24646 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline kabala

• Moderator
  • Бард
    • http://www.kaballa.wordpress.com
Re: Номерология
« Reply #15 on: Ноември 24, 2008, 02:43:33 pm »
Бря, то се отделил тоя форум тук :1923:.Що,бе,Дриймче...кво имат против Подводни :img61:
Числата са нашето минало,настояще и бъдеще...

Offline Dream

• Stars
  • Старши Друид
  • *
  • Fairy - Cherry Iceglow :)
« Reply #16 on: Ноември 24, 2008, 03:48:44 pm »
еее Кабала, ти по-добре от мен знаеш как го отрекоха, заради аспектариума му...

Offline kabala

• Moderator
  • Бард
« Reply #17 on: Ноември 24, 2008, 04:12:24 pm »
Малко офффффффффффф,топик....сетих се за какво говориш,както и за мястото :policeman:,ама тоооо, с тая русата глава -трябва подсказка.Аз съм съгласна с Подводни,относно Аспекториума....В края на краищата,който е с по-различно мнение,нека напише статия,книга и да го обори-))) :2136:

Offline Dream

• Stars
  • Старши Друид
  • *
« Reply #18 on: Ноември 24, 2008, 04:23:10 pm »
 :love001: :love001: :love001: :hb:
Кабала, малко по-сериозно, знам че ще ме нахокаш щото не слушам, ама можем ли да ти изпросим пак един увод в номерологията този път ще внимавам  :img61: :38: :=hug:

Offline kabala

• Moderator
  • Бард
« Reply #19 on: Ноември 25, 2008, 09:39:01 am »
Ами,да започваме-))))
В номерологията,от голямо значение е числото на същността,която носи енергия от минали животи-това е датата на раждане.Всички го знаят като число на Пътя на Живота.Аз го наричам число на Съдбата. Изчислява се,когато съберем числата от датата и получим двуцифрено число,което редуцираме,т.е.събираме отново,до получаването на едноцифрено...Например:
28.01.1974 = 2+8+1+1+9+7+4 = 32 = 3+2 = 5. Числото на Съдбата е 5,обаче,двуцифреното число е много важно,защото по един начин ще се прояви петицата получена от редукция на 14,на 23 или 32-)))).Това е нещо като слънчевия знак,а двуцифрените числа наподобяват различните градуси и дори асцендента.

Offline Dream

• Stars
  • Старши Друид
  • *
« Reply #20 on: Ноември 25, 2008, 10:58:31 am »
 :imgh: :imgh: :imgh: аиии супер си  :thumbsup:

Offline Dream

• Stars
  • Старши Друид
  • *
« Reply #21 on: Ноември 26, 2008, 10:30:10 am »
никой не се обажда
та значи ако имам число на Съдбата 8 (зе което доста говорихме по-горе), което е радуцирано от 26? :) :love021:

Offline kabala

• Moderator
  • Бард
« Reply #22 on: Ноември 27, 2008, 09:20:30 am »
Еййййй,няма мирясаш с туй 26 :061: Както Ведите,така и съвременната номерология дават много превратности в съдбата на хората,родени с тази вибрация.Първо,защото 2-ката е под влиянието на Луната и символизира избора,който винаги ще се налага да прави човек и второ,заради числото 6-венера,която търси вечната хармония и смята,че там,където има хаос,винаги има разруха.Това са подчинителни числа,които завися от другите хора.На всичкото отгоре,числото 6 е и символ на тъмните сили,т.е.много е важно къде ще се насочи изначално душата :imgwings: Имайки предвид сумарното число 8,то този път на съдбата дава големи препятствия и разочарования. За разлика от другите осмици,този човек ще постига малко по-трудно нещата,с повече колебания от негова страна.Препятствията ще са предимно в ранна възраст.Човекът,роден със Съдба 8 ( 26) трябва много внимателно да подбира приятелите си,защото ще усеща тяхното предателство.Изпитанията му ще са свързани със ситуации,в които ще трябва бързо да взема крайно решение и да създаде хаос около себе си,за да разбере,че той разчиства пътя за еволюцията :imgbird:
Най-общо това ще е...Сега,всичко зависи и от датата на раждане,защото тя ще покаже и на къде точно трябва да се развие тази осмица,защото независимо,че трябва да работи и изкарва парите си сама,ако има една двойка в раждането,то тя ще промени нещата :Apompom:

Offline Dream

• Stars
  • Старши Друид
  • *
« Reply #23 on: Ноември 27, 2008, 12:40:24 pm »
олеле, че интересно, ама наистина интересно
 :JNoeps: ама звучи много сложно, ти говориш само за един елемент, а ако трябва да се навърже всичко ще стане една  кашичка. направо ти се кефя до какво ниво си стигнала  :545:

Изпитанията му ще са свързани със ситуации,в които ще трябва бързо да взема крайно решение и да създаде хаос около себе си,за да разбере,че той разчиства пътя за еволюцията :imgbird:

ам аз лесно не мирясвам, бавно но славно напред към 26 хи-хи. а това за хаоса познавам един чУвек, който само с хоп-раз, може да разруши много неща - работа, приятелства, ама всичко, цел да се освободи път за нещо ново - все си мислих това, че е плутонска работа  :hb:

Най-общо това ще е...Сега,всичко зависи и от датата на раждане,защото тя ще покаже и на къде точно трябва да се развие тази осмица,защото независимо,че трябва да работи и изкарва парите си сама,ако има една двойка в раждането,то тя ще промени нещата :Apompom:
[/quote]
хъмммм, а тя дата на раждане не звучи по-оптимистично от 26 (8).. ама айде, ще кажа, че имаме в нея три 1, една 4-ка, една 2-ка, осмица и девятка... :) ама ти ся шъ кажеш, че и името трябвало...  :praising:

Offline LOVE & JOY

• Модератор
  • Приор
  • ще наредя пасианса
« Reply #24 on: Ноември 27, 2008, 12:42:06 pm »
За единичките какво ще кажете, мацки?

Прочетох, какво е написала Скарлет. Не ми звучи успокоително и май си е така и при мен. :56:
« Last Edit: Декември 30, 2008, 03:14:23 am by LOVE & JOY »

Offline sea_love

• Бард
  • **
  • Любовта е ключът към всички загадки.
« Reply #25 on: Ноември 27, 2008, 01:08:56 pm »
"1 - Единицата е Бог. Основа на всички числа. Тя представлява ума и още бащата. Изразява сила, творчество, воля, независимост, щедрост, енергия. Единицата не с за всекиго. Тя е строго число. 1 пробужда съзнанието и порива за работа. Тя е начало, път, по който идват божествените благословения. Числото едно е динамично. То е семето, което се посажда, човекът в движение. Творчески принцип. Мерило на нещата, извор от който си излязъл. Едното създава нещата.

Божествената правда. Божественото начало у нас.

1 не означава количество. Най-силното и най твърдото число. Символ на щастието.

Човекът на единицата е много прям, открит, не се влияе. При едно човек е неотстъпчив.

Едно е най-тежкото и най-бързото число. Така бързо се движи, че е едновременно във всичките центрове на вселената.

Единицата е създала останалите числа, както точката е създала правата линия.и всички тела. Силата е в 1. Живо число.

Едно е пролет."

Беинса Дуно

Offline sea_love

• Бард
  • **
  • Любовта е ключът към всички загадки.
« Reply #26 on: Ноември 27, 2008, 01:15:23 pm »
Предния цитат за числото 1 е Откъс от книгата „Път към съвършенство - въведение в божественото учение на Учителя Петър Дънов”Издател: ИК "Кралица Маб"; Автор: Христо Дочев, 1996
 :girl_angel:

Offline LOVE & JOY

• Модератор
  • Приор
  • ще наредя пасианса
« Reply #27 on: Ноември 27, 2008, 02:07:43 pm »
Ммм, хареса ми . Благодаря! :imgh:

Offline kabala

• Moderator
  • Бард
« Reply #28 on: Ноември 27, 2008, 02:41:09 pm »
Абе,баш пролет да е едноооо...това е все едно на едно място да поставиш овен и лъв....и кое му е пролетното????...Единицата си е добричка,както казвам аз,но когато и се признае авторитета. В любпвта изисква повече...вероятно не го осъзнава и за това човек трябва да е много внимателен с нея :empathy3:Лидер,тя може да прегази всеки,ако поиска. Не обича критиката,но пък признава грешките си,особено,ако я убедят с доводи. Тя е изобретател-кажи на единицата,че нещо не мой да стане или че няма измислен начин за това и глей кво става...начиииииии-огън,майка....няма миряса,докато не изобрети нещото :s045: :kupa...
Дриймче,убий МА,нищо не разбрах-говоря само за датата на раждане,кви са тия единици и чудеса.....кажи ми само датата....Тук нямам намерение да правя цял анализ :cool:

Offline LOVE & JOY

• Модератор
  • Приор
  • ще наредя пасианса
« Reply #29 on: Ноември 27, 2008, 04:39:04 pm »
Хохохо. начеткахте ме здраво. :90:
Тъкмо си викам: Брех, откъде ме знаят тези гърли. :five:
kabala , майсторица си , види се. :=hug: