Author Topic: Въпроси онлайн към класически хомеопат  (Read 179256 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline Selfida

• Наблюдател
  • *
Re:Въпроси онлайн към класически хомеопат
« Reply #225 on: Април 29, 2015, 11:48:39 pm »
Здравейте д -р Стойков,
пиша ви тук с молба за по бърз отговор
посетихме класически хомеопат преди около два месеца за дъщеря ни която е на 2 г и месец
Пи фосфор 200 еднократно след което нямаше никакви симптоми
Сега е болна от събота вечер с темп до 38.4 за което давах еднократно лекарство първия ден и нищо повече и хрема от която се дави и повръща вечер при лягане

Допълн взима амел 4х1 след посещение в понеделник
Температурата се задържа днес четв ден с тенденция за покачване а секрета  от носа е зелен и гъст като до вчера беше воднист и прозрачен
Въпросът ми е възможно ли е едно от двете лекарства да не е подходящото за нас
След многократен въпрос дали хвърля играчките си и отговор не от наша страна от известно време го прави а също и удря което аз забелязвам като драстична разлика в поведението й
По принцип детето е спокойно и се държи по друг начин
Може ли фосфора да не е нашето лекарство , защото след посл ни разговор с хомеопати тя каза да го повторя в тройна доза 3х200
Опасно ли е и до колко, ако се откажем от хомеопатията в момента и прибегнем към стандартно лечение ?
Не искам да се отказвам но не искам и да експериментирам, ако не сме на прав път
Благодаря предварително

Offline zagito

• Наблюдател
  • *
« Reply #226 on: Октомври 13, 2015, 08:40:43 am »
Здравейте д-р Стойчев ! Бих искала да Ви попитам за Хиперикум Перфоратум.Баща ми е с ампутиран десен крайник над коляното вече от 10 години . В повечето случаи вечер изпитва така наречената фантомна болка , която понякога е много силна.Четох,че това е лекарство , което се разрежда и лекар хомеопат трябва да определи дозата.Бихте ли ме посъветвали дали това ще помогне и ,ако е възможно от кое СН трябва да пие.Благодаря Ви!Бъдете здрав!

Offline Stef4enceto

• Наблюдател
  • *
« Reply #227 on: Януари 08, 2018, 02:01:49 pm »
Здравейте! Искам да попитам калциевият глюкозата съвместим ли е с хомеопатични лечение?