Author Topic: подходящо място за клубни срещи  (Read 2738 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline shivani

• Бард
  • **
подходящо място за клубни срещи
« on: Януари 01, 2009, 05:35:48 pm »
Някой посещавал ли го е?! Имате ли вече отзиви?!

Кринг – ресторант за здравословно хранене

КРИНГ е здравословeн ресторант с грижливо подбрани рецепти от цял свят Париж, Сан Франциско, Монтпелие, Сан Диего, Индия, Лондон, София.

Това място е особено подходящо за вегетарианци и други хора водещи здравословен начин на живот, спортисти, манекени, майки с деца.

Някой от продуктите запазена марка на КРИНГ са:

ТЕМПЕХ – храна направена от ферментирали соеви зърна с Risosporus Sp. В него има високо сдържание на калции, калий и фолиева киселина. Освен, че се слави със своя добър вкус, той заздравява костите, подобрява сърдечната дейност и е антикарценогенен.
СЕЙТАН – алтернатива на месото от житен протеин.
ПЪЛНОЗЪРНЕСТИ ХЛЕБЧЕТА
Освен основното се предлагат и дневно меню , в което са включени два вида супи, едно основно ястие и два вида десерти.

Употребата на бяла захар е изключена от менюто на ресторанта, тя е заменена от фруктоза и мед (за студено приготвяниите храни).

Идеята за създаването на здравословен ресторант се дължи на дългогодишния опит на създателите му в сферата на приготвяне на здравословни храни, което не означава диетични. Доколко диетични са нашите храни зависи от желанието и съзнанието на човека, който ги консумира. За основателите на ресторанта най-важно е как се приготвя храната.

Използвани и проверени природни методи за приготвянето на храната от Аюрведа, Шри Чинмой, П. Дънов, Р. Щайнер и др.

В заведението не се пуши и не се сервира алкохол. Основателите на ресторанта са се опитали да създадат и развият една съвремена концепия за здраве и грижа за тялото и духа.

Заповядайте в ресторант КРИНГ. Той се намира в София, ул. „Симеон“ 72, в близост до бул. „Мария Луиза“.

http://kring.bg/index.php?option=com_simplestforum&view=postlist&forumId=1&Itemid=8

П.П. От в-к Капитал е обявен за най-добър ресторант на годината!

Offline богата

• hidden
  • Старши Друид
Re: подходящо място за клубни срещи
« Reply #1 on: Януари 01, 2009, 05:54:47 pm »
Да, чудесно е излъчването му. Особено за родители с бебенца.

Offline Deepinside

• Administrator
  • Приор
  • Алхимик
    • http://www.novosemeistvo.bg - Сайт за семейството в епохата на Водолея
« Reply #2 on: Януари 01, 2009, 06:15:04 pm »
от всички вегетариански ресторанти в София, които съм посещавал, този най ми харесва  :thumbsup:
Еarth turns to gold in the hands of the wise
- Rumi

Offline shivani

• Бард
  • **
« Reply #3 on: Януари 01, 2009, 06:18:25 pm »
Щом е добър за посещение от бебенца, значи е уютно и атмосферата е много добра!

Offline Рени

• Наблюдател
  • *
« Reply #4 on: Януари 01, 2009, 07:11:30 pm »
Звучи страхотно, ще го посетя!

Offline shivani

• Бард
  • **
« Reply #5 on: Януари 02, 2009, 10:22:32 am »
също прекрасни веге ресторанти за клубни събирания (и неклубни срещи)

Back Home - http://backhomebg.com/?page_id=2  ул. "Врабча" №24

Dream House - http://www.dreamhouse-bg.com, ул. "Алабин" №50А

Слънце Луна - http://www.vegihome.com, ул. "Уйлям Гладстон №18А

:hb:
« Last Edit: Януари 02, 2009, 11:31:01 am by shivani »

Offline богата

• hidden
  • Старши Друид
« Reply #6 on: Януари 03, 2009, 01:01:58 am »
Ох, как ме сърбят ръцете да напиша по нещичко, но ще ви оставя вие да им се насладите!

И все пак да ви предупредя, че само този на Алабин работи в неделя, че този на Гладстоун е най-мъничкия (но пък много уютен), а пък този на Врабча е с нещо като 3 залички и е много удобен за по-голяма компания.

Offline Меги

• Бард
  • **
« Reply #7 on: Януари 03, 2009, 09:25:14 am »
Абонирана съм за менюто на BackHome (всеки ден правят някакви промени) и понякага пърочвам (доставка нямат, пращам мъжа ми). Имат 7-8 ястия с ориз, 3-4 зеленчукови, 2-3 с нахут и 1 с едла. Почти всички готвени зеленчуци и нахута се смесват и със сметана или сирена. Салатите са 5-6.
За мен лично вегетарианските храни не се изчерпват с басмати ориз и нахут, и затова съм малко разочарована от менюто...

Offline богата

• hidden
  • Старши Друид
« Reply #8 on: Януари 03, 2009, 11:23:13 pm »
   Меги, отиди в неделя на Алабин, има блок-маса и няма да си разочарована от използваните, разнообразни продукти. Има куверт от 7 лв за храната, без ограничение в количеството, но мисли му, ако не си изядеш сипаното в чинията - плащаш го като от соновното меню. Преди време не беше така, но им е писнало от разхищението явно...
    Кюфтетата са печени на фурна(?) без мазнина, винаги има нещо ново за опитване, а и останалото така го приготвят, че все е различно.

Чудесно е , че вег ресторанти станаха 4-5 в София... И клиентите не са само вегетарианци.

Offline alekseyorlov

• Наблюдател
  • *
    • CX
Re:подходящо място за клубни срещи
« Reply #9 on: Май 31, 2017, 05:35:10 pm »
Мисля, че те са твърде скъпи!