Author Topic: Храносмилателни проблеми  (Read 1750 times)

0 Members и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Offline AFRODITA

• hidden
  • Бард
  • **
Храносмилателни проблеми
« on: Април 05, 2009, 07:02:03 pm »
Какво бихте препоръчали като хранене, хранителни добавки, билки като чай и подправки.
Става дума за жестоки болки в стомаха, за които причината е гадна храна. До сега процедираме 24 ч само чай и вода. Понататък?
Този, който не използва ума си и не се бори за свободата си, не усеща липсата й!

Offline Ярка птица

• ...
  • Друид
  • *
Re: Храносмилателни проблеми
« Reply #1 on: Април 05, 2009, 07:27:30 pm »
   Чайове: медицински копър, ким, анасон - чаят за бебешки колики и кърмачки е и идеален за всякакви проблеми в храносмилането; имам и една смес от мента, глухарче, куркума и бял равнец, която ми е помагала. А, иначе, ако е от лоша храна, май трябва да се чака да замине или предизвикайте повръщане. За 24 часа трябваше да е излязла :wondering:

Offline AFRODITA

• hidden
  • Бард
  • **
« Reply #2 on: Април 05, 2009, 08:56:28 pm »
Аз препоръчах варени картофи, варен ориз, варени моркови, сухар пълнозърнест, препечен хляб (яденето, което сътворих е варен кафяв ориз басмати, настърган морков, джоджен, сол, кориандър, копър и по чаена лъжичка масло от тиква, зехтин и орехи)
Ще поръчвам пробиотици също, а утре ще купя и кориандър, че е свършил.
Трябва да направя едно месечно меню и да си взема храна от къщи. ЗА това приемам предложения за храната.
Нещо, което не съм се сетила?
Плодове, зеленчуци?
Този, който не използва ума си и не се бори за свободата си, не усеща липсата й!

Offline AFRODITA

• hidden
  • Бард
  • **
« Reply #3 on: Април 05, 2009, 10:44:05 pm »
Забравих да кажа, че болките минаха, но трябва да се вземат мерки да не се получи.
Гадната храна е полусурова пилешка пържола с пържени картофи, дори да е излязла е оставила следи, които сега ще чистим! И за това ми трябва меню!